Anasayfa / Chat / Avusturya Sohbet

Avusturya Sohbet

Avusturya sohbet odasina Hosgeldiniz.
Viyana ve diger tüm bezirklerden sohbet odalarina katilabilir, komsu ülke isvicrenin de bulundugu sohbet odasinda Türkce ve Almanca sohbet edebilirsiniz.
Bir söyleşi odasında bulunan yerel odalar için kullanılan ve kullanılması ihtiyaç duyulan yönetim ve yetki usulleri gereğince, Avusturya sohbet odasinda avusturyada ikamet eden kişilerin yetkili olması önceliktir. Çünki bir ülkenin söyleşi odasinin yönetiminden o yörenin kültür töre ve göreneklerini dilini ve sivesini bilen, o yöreyi iyi tanıdığı olan, tüm şehrini en iyi şekilde temsil edecek kişiler sorumluluk alabiliyorlar.

Türkiyenin en iyi söyleşi sitesi olan ve avrupanin en popüler odalarini icinde barindiran söyleşi odasinda yetkili olabilmek icin söyleşi sitesi icerisinde adminlerden data alip gerekli yönergeleri uygulayacaginiz takdirde op, sop veya admin rütbesi ile sohbette yerinizi alabilirsiniz.

AVUSTURYA YI TANIYALIM:
Dünyanın en varlıklı ülkelerinden önde gelen Avusturya ’da birey başına düşen ulusal gelir 43,546 Dolar’dır. Ülke İnsani Gelişme Endeksi’nde 21’inci sıradadır. 1995 yılından bu yana Avrupa Birliği’nde olan Avusturya Euro para birimi bölgesindedir. Ülke 300 bin yöreında Türk göçmeni barındırırır.

Resmi dili Almanca olan Avusturya’da nüfusun önemli bir bölümü Bavyera Almancası lehçesiyle konuşur. öteki resmi olarak kabul edilmiş lokal diller Macarca, Burgenland Hırvatçası ve Slovencedir. Ülkenin yüzde 2,3’ü Türk göçmeni olarak Türkçe konuşmaktadır. Bu rakamı yüzde 2,2 ile Boşnakça ve yüzde 1,8 ile Sırpça takip eder.

Yılın her ayı Avusturya seyahati için mümkün olmakla beraber kış ve bahar ayları Alpler’de kayak yapmak isteyecek turistler için çok uygundur. Bunun haricinde kış ayları sıcak yerlerden gelen turistleri zorlayacak bir soğuklukta olabilir. Karasal iklimin sert soğuğu geceleri oldukca etkili olup tatili keyifsiz bir hale getirebilir. Bahar ve yaz ayları şehirler çok renklenir ve keyifli bir tatil yapılabilecek bir ortam mümkündür.
Tarihi bir mimariye haiz oln Avusturya, kesinlikle gezilmesi gereken bir avrupa sehridir.

Bir önceki yazımız olan Canlı Online Sohbet başlıklı makalemizde kameralı online sohbet, online bedava sohbet ve online chat odası hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

Check Also

Mobil Sohbet Heryerde

Sohbet siteleri arasında en köklü olarak yerini alan aa adresi her süre kullanıcıları için oldukça …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir