Anasayfa / Chat / izmir Sohbet Sitesi

izmir Sohbet Sitesi

Türkiye’nin en güzel şehri hatta çocukluğumdan beri yaşamak istediğim tek yer İzmir ve İzmir halkını selamlayarak yazımıza başlamak istiyorum. Izmir söyleşi Odaları

izmir söyleşi ilk girdiğim günlerde İzmir’de idim ve o sıralar tüm arkadaşlarım ve çevrem öteki illerde olduğundan bir tek hissediyordum gerçi İzmir de sıkılmak zordur ama ara ara vardır ki insanoğlunun nutku kesilir ve kendini çaresiz hissedebilir. İşin acı yanı bana da aynısı oldu bütün gün televizyon web ne var ise karıştırdım fakat yok çare bulamadım.

Sonrasında canım sohbet etmek istedi ilk başta o çok büyük Dünya markası sitelere girdim her şey yalandı boşa süre kaybı idi sonrada MiRc aklıma geldi İlk olarak o süre arattığımda İzmir söyleşi buldum ve ilgimi çekti içeride binlerce kişi vardı.

Mevzuyu şuraya bağlayacak olursak o kadar çok İzmir’li vardı ki bu sefer akşfakat kimle takılsam diye düşünmeye başladım hayatımın belkide en güzel günlerinden birini yaşamıştım o akşam hep birlikte toplanmıştık çünkü diğer dostlarımızda aynı durumda idi ve gece geç saatlere kadar beraber gezip eğlendikten sonra herkes tekrar görüşmek dileği ile ayrıldı sonraları da çok sıkı dostluklar edindik . Harikaydı.

Bu nedenle burayı çok seviyoruz . Özellikle güzel İzmir insanoğluı kendilerini burada rahat hissediyor . Öyle kalıcı dostluklar edinmişler ki ben bile şaşırdım . Ortamları güzel sohbete girip İzmir söyleşi un radyosunda Dj’lik yapıp kendilerine istek yolluyorlar bilmecelerde yarışıyorlar ve soruları cevaplıyorlar.

Her zaman dışarı çıkıp bir araya gelme imkanı yoktur bu herkes için geçerli hatta çoğu iş yerinden gizlice telefondan bile girebiliyor. Telefon uygulamamızda Google Storelerde mevcuttur.

Şimdi ilginizi çekmedim ben inanmıyorum çekmediğine bir kullanıcı adı ve bağlandıktan sonrasında eğer istedikleriniz gerçekleşmese direk bana ulaşabilirsiniz. Sizden özür dilerim o süre fakat mutlaka pişman olmayacaksınız. izmir Sohbet Odaları

Bir önceki yazımız olan Almanya Bedava Sohbet Odaları başlıklı makalemizde berlin sohbet, kaliteli sohbet ve mobil sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

Check Also

Mobil Sohbet Heryerde

Sohbet siteleri arasında en köklü olarak yerini alan aa adresi her süre kullanıcıları için oldukça …

Bir yorum

  1. İzmire sohbet odası lazım tabi, izmirde olup sohbet etmek isteyenlere güzel tavsiye olmuş bu yazı teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir